Sebastian & Krzysztof

O nas

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości lokalnego rynku nieruchomości udzielamy naszym klientom fachowych porad niezbędnych dla zrealizowania najbardziej korzystnych dla nich transakcji. Zdobyte doświadczenie w połączeniu z ogromną energią sprawia, że pracę pośrednika wykonujemy z coraz większym zapałem i zaangażowaniem.

Każdej transakcji nadajemy indywidualny profil. Jeden klient, jeden doradca, wiele ofert. Tak budujemy bezpieczeństwo i zaufanie. Fundamenty trwałej i owocnej współpracy. Potrafimy długo słuchać i szybko działać.
Oferty dopasowujemy do wymagań naszych klientów.

Działamy zgodnie z etyką i standardami zawodowymi, a podstawą naszego działania jest dbałość o interesy naszych klientów. Minimalizujemy ryzyko wystąpienia niechcianych konsekwencji każdej transakcji. Z nami sprzedaż nieruchomości okaże się prostsza niż myślisz, a większość formalności załatwimy za Ciebie.

Współpracujemy z najlepszymi kancelariami notarialnymi, rzeczoznawcami i bankami udzielającymi kredytów hipotecznych.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Jesteśmy przekonani, że wśród naszych propozycji znajdą Państwo taką, która spełni Państwa oczekiwania.

Zawód pośrednika wykonujemy dla własnej satysfakcji i zadowolenia naszych klientów.